Facebook / Петро Порошенко

Фінансування держоборонзамовлення в 2018 році перевищить 21 млрд грн – Порошенко

  Основні показники державного оборонного замовлення в 2018 році значно зросли, фінансування збільшено на 37% і перевищує 21 млрд грн, заявляє Президент України Петро Порошенко

  "У 2018 році фінансування державного оборонного замовлення збільшено до понад 21 мільярд гривень. Різницю між 2017 і 2018 роками збільшено на 37%", – сказав Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони в середу, 17 січня. 

  За словами глави держави, держоборонзамовлення передбачає збільшення протитанкового озброєння в чотири рази, засобів радіоелектронної боротьби – у три, а забезпечення антиснайперськими комплексами – в десять.

  "У мене була можливість безпосередньо поспілкуватися з командувачами АТО, з командирами бригад, і можу сказати про ті пріоритети, які українські воїни, українські герої поставили переді мною, як перед Президентом і верховним головнокомандувачем – це мають бути нові протитанкові комплекси, причому як українського виробництва – "Стугна" та інші, так і іноземного виробництва. Сьогодні можу сказати, що кількість протитанкового озброєння збільшується в чотири рази. І все це має бути безпосередньо в АТО ", – наголосив Президент.

  Глава держави акцентував увагу на тому, що завдяки продуктивній роботі влади України армія отримає протитанкові комплекси від США. "В результаті кропіткої роботи нашої команди в нас сьогодні є позитивна новина: протитанкові комплекси Javelin нам постачатимуть як оборонне озброєння за рахунок фінансування Сполучених Штатів Америки", – сказав Порошенко.

  Також, за словами глави держави, в держоборонзамовленні втричі збільшено видатки на закупівлю сучасних засобів радіоелектронної боротьби як українського, так і іноземного виробництва.

  "Дуже ефективно напрацьована технологія використання безпілотних літальних апаратів, координація з нашими системами артилерії і розвідки. І кількість БПЛА в нас збільшена в 4,5 раза", – зазначив Президент, додавши, що цей напрям є одним їх пріоритетних.

  Попередній матеріал
  КНДР та Південна Корея вийдуть на Олімпійські ігри-2018 під спільним прапором
  Наступний матеріал
  РНБО затвердила держоборонзамовлення на 2018-2020 роки
  Loading...

  ЗСУ розпочинає підготовку операторів ПТРК Javelin – ЗМІ

  Бійці "Азову" вже отримали летальну зброю США – BellingCat

  До України вже надходить летальна зброя з п'яти країн Європи – "Спецтехноекспорт"

  Щеплення від російського вірусу: Порошенко прокоментував рішення надати Україні летальну зброю

  Постачання Javelin радикально не змінить ситуації на сході України – журналіст

  Пройшли випробування зенітно-ракетного комплексу "Печора" – відео