КНДР пишно святкує річницю заснування місцевої піонерської організації

  Північна Корея святкує 66-ту річницю заснування Молодіжної спілки - місцевої піонерської організації. З нагоди свята з трибуни до дітлахів звернувся чільник країни, Кім Чен Ин.
  Цьогоріч свято відзначають з розмахом. До столиці запросили 20 тисяч дітей з усієї країни. Піонерів доправили до Пхеньяна коштом держави - літаками, потягами та автобусами. Сьогодні на одному з найбільших стадіонів країни - імені Кім Ір Сена - влаштували урочистості. Попереду на піонерів чекають два дні концертів та екскурсій. Обіцяють навіть походи до зоопарку та державних ресторанів. Раніше південнокорейська преса звинуватила Кім Чен Ина в мілітаризації молоді, порівнюючи його з Адольфом Гітлером. У відповідь Північна Корея пообіцяла нанести ракетний удар по офісах ЗМІ в Сеулі.

  Кім Чен Ин, чільник Північної Кореї: "Наша партія хоче створити соціалістичну, сильну та багату націю, найкращу в світі, і передати її вам, товариші. Могутня Корея майбутнього, в якій ви будете господарями, стане найпотужнішою країною, в якій кожен дім буде сповнений сміху і всі житимуть у гармонії".
  Попередній матеріал
  "Freedom House": рівень демократії в Україні погіршився до рівня 2004 року
  Наступний матеріал
  Могильов очолив список "ворогів преси" за минулий рік [відео]
  Теги: