Могильов очолив список "ворогів преси" за минулий рік [відео]

  Кримського прем`єра та екс-міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова визнали "ворогом преси номер один" за минулий рік. Антирейтинг оприлюднила Незалежна медіа-профспілка та Інститут масової інформації.
  Колишньому очільнику МВС закидають численні побиття журналістів під час судових процесів та масових акцій. На другому місці - бізнесмен Ігор Коломойський, через закриття кількох ЗМІ та звільнення журналістів. Третє та четверте місце - у мера Одеси Олексія Костусєва та регіонала Юрія Іванющенка. Замикають п`ятірку мер Харкова та харківський губернатор. Окремий рейтинг - у дежавних установ. Ворогами преси виначили Нацраду з питань телебачення та радіомовлення, Київську міську Раду та МВС України.

  Вікторія Сюмар, медіа-експерт: "Якщо ми будемо про таких людей писати, якщо ми будемо їх називати отакими "героями" в лапках, я думаю це створюватиме їм певні незручності. Коли їх називають поіменно - це створює певний публічний тиск, це той інструмент, який  у нас є . І якщо він є, то його варто використовувати, щоб трохи полегшити ситуацію в регіонах".

  Попередній матеріал
  КНДР пишно святкує річницю заснування місцевої піонерської організації
  Наступний матеріал
  10 гравців української збірної отруїлись напередодні матчу з турками
  Теги: