Клінтон зустрілася з головою МЗС Китаю

  Помирилися. США і Китай, схоже, не схильні до подальшої ескалації конфлікту, який стався кілька днів тому у Південно-Китайському морі.

  Держсекретар США Хілларі Клінтон зустрілася з міністром закордонних справ Китаю Ян Дзе Чі. На спільній прес-конференції -  вони і словом не обмовилися про суперечності між країнами. Мета цієї зустрічі - підготуватися до переговорів Барака Обами і Ху Дзиньтао, які відбудуться наступного місяця у Лондоні. Втім, у Держдепартаменті кажуть - у приватній розмові Клінтон і Ян Дзе Чі безумовно повинні обговорити конфлікт, який стався між китайським і американським судном. Нагадаю, тоді кілька китайських кораблів майже заблокували судно ВМФ США. Країни обмінялися взаємними звинуваченнями у порушенні міжнародного законодавства.

  Джеф Моррелл, речник департаменту оборони США: "Інцидент, що стався, жодним чином не свідчить про небажання двох урядів налагоджувати відносини, у тому числі і у військовій сфері. Переконаний, Вашингтон та Пекін усунуть будь-які суперечності, які можуть виникнути у майбутньому. Сподіваю, що такі випадки більше не повторяться".

  Попередній матеріал
  В Україні, Росії і Молдові - найнижчі показники тривалості життя
  Наступний матеріал
  Луценко - проти швидкої їзди на українських дорогах
  Теги:
  Loading...