В Україні, Росії і Молдові - найнижчі показники тривалості життя

  Невтішні прогнози. В Україні, а також у Росії і Молдові - найнижчі показники тривалості життя. Ці держави - у списку 45 країн, які зазнають серйозних демографічних втрат. Принаймні такий прогноз озвучили в ООН.

  За найближчі сорок років - кількість населення у цих країнах зменшиться щонайменше на десять відсотків. Водночас, у цей же період, загальне населення Землі збільшиться майже на 20 відсотків. І становитиме 9 мільярдів людей. Насамперед, чистельність ростиме у державах, які розвиваються. Зокрема, у Сомалі, Уганді, Афганістані і Нігерії - вже за 40 років населення збільшиться удвічі.

  Ханіа Злотник, директор центру ООН з вивчення населення: "За нашими прогнозами у 2050 році кількість дітей та підлітків залишиться приблизно на такому ж рівні. А от людей середнього та літнього віку - побільшає. Особливо це стосується пенсіонерів - їх стане утричі більше. Багато також залежить від того, скільки протриває економічна криза. Якщо рік-два - то демографічний ефект буде майже непомітний. Але якщо довше - цілком можливо, що збільшить дитяча смертність у країнах, що розвиваються. Урядам не буде вистачати грошей на вакцинацію та медичне обслуговування".

  Попередній матеріал
  День жалоби у Німеччині
  Наступний матеріал
  Клінтон зустрілася з головою МЗС Китаю
  Теги:
  Loading...