Клейдерман дав приватний концерт у Лондонському зоопарку для вимираючих видів тварин

  Музика стимулює до розмноження. Саме так вирішив всесвітньо відомий піаніст і заграв серенади черепахам. Річард Клейдерман дав приватний концерт у Лондонському зоопарку для вимираючих видів тварин, щоб заохотити їх до процесу продовження роду.

  Галапа-гоські черепахи - семидесятирічний Дірк і три його подруги Долорес, Доллі і Поллі - насолоджувалися романтичними мелодіями. Окрім творів самого Клейдермана - уривками із мюзикла "Вестсайдська історія" та із "Ромео і Джульєти". Митець переконаний: музика добре впливає на тварин, і може зробити їх більш пристрасними. Галапа-гоські черепахи є найбільшими в світі, із тривалістю життя понад 150 років. Але зараз - вони під загрозою вимирання.

  Річард Клейдерман, піаніст: "Після концертів у цілому світі, а грав я і в Азії, у Південній Америці, у Європі - дуже цікаво бути тут, у такому чудовому зоопарку. Маю надію повернутися сюди з сім`єю. Думаю, що це гарний напрямок у моїй музиці. Я люблю тварин, саме тому я сьогодні тут. Маю надію, в майбутньому більше людей буде перейматися проблемою тварин на планеті".

  Попередній матеріал
  Головна профспілка Тунісу закликає до загальнонаціонального страйку
  Наступний матеріал
  У Бангладеш затонув пасажирський пором
  Теги:
  Loading...