5.ua

Кінець епохи Саакашвілі – в неділю Грузія обиратиме нового президента

  Фаворитами називають претендента від правлячої коаліції Георгія Маргвелашвілі, колишнього віце-прем’єра Давида Бакрадзе, а також екс-голову парламенту Ніно Бурджанадзе. За даними американського демократичного інституту, найбільше шансів саме у провладного Маргелашвілі. Він має підтримку близько сорока відсотків населення. За прогнозами соціологів, вибори відбуватимуться у два тури.

  Георгій Маргвелашвілі, кандидат у президенти Грузії: «Ми знаємо, що ми фаворити цих президентських перегонів. Перемога – за нами. Я впевнений у результаті, позаяк отримав мандат довіри від політичної коаліції, як кандидат».

  Ніно Бурджанадзе, кандидат у президенти Грузії: «Я дивлюсь більш реалістично: у другий тур пройдемо я і Георгій Маргвелашвілі. але в цьому другому раунді переможу саме я».

  Давід Бакрадзе, кандидат у президенти Грузії: «Ці вибори – це такий собі тест для Грузії, чи буде вона далі просуватися до Європи і євроатлантичної інтеграції. Я думаю, це єдиний правильний шлях для нашої країни, якщо ми хочемо жити за європейськими стандартами і мати європейську демократію і бути».

  Попередній матеріал
  В Угорщині відзначають річницю антирадянського повстання 1956-го року
  Наступний матеріал
  Власенко: комісія у справах помилування не розглядатиме справи Тимошенко [відео]