Кількість жертв вибуху у Марокко зросла до 16 осіб

  До 16-ти зросла кількість жертв вибуху у Марокко. Понад два десятки людей зазнали поранень. Серед загиблих - десятеро іноземців, зокрема - громадяни Франції та Росії.

  Вибуховий пристрій спрацював напередодні у кав`ярні у центрі Марракеша. У МЗС країни заявили: це був теракт. Втім, відповідальність за нього дотепер не взяла жодна з терористичних організацій. На місці вибуху працюють слідчі. Рада безпеки ООН засудила теракт у Марракеші. США заявили, що готові допомогти владі Марокко у розслідуванні інциденту.

  Нічам Геддард, свідок: "Я сидів із трьома друзями у кав`ярні, коли пролунав вибух. Усе сталося майже миттєво, за долі секунди. Голосний гуркіт, багато диму і пилу. Ми були на першому поверсі кав`ярні, а вибуховий пристрій спрацював нагорі".

  Джил Туллі, туристка з Ірландії: "Гадаю, те, що сталося, вплине на туризм у країні. Марракеш - прекрасне місто, сюди приїздить багато туристів. Але після вибуху кількість тих, хто захоче відвідати його може зменшитися. Особисто я - не впевнена, що захочу повернутися сюди".

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Лондоні - королівське весілля [сюжет, відео]
  Наступний матеріал
  Почались судові слухання у справі активістів "Податкового майдану"
  Теги:
  Loading...