Почались судові слухання у справі активістів "Податкового майдану"

  Попередні слухання у справі активістів "Податкового майдану" почалися у Шевченківському райсуді столиці. Їм закидають умисне пошкодження комунального майна Києва. А саме - гранітного покриття на Майдані під час зведення наметового містечка.

  На лаві підсудних - семеро. За версією захисту, покриття уже довгий час не ремонтували. Крім того, в 2006 році на тому ж місці були аналогічні акції протесту на підтримку нинішньої влади. Тож, плитку могли пошкодити ще тоді. У разі доведення провини - обвинуваченим загрожує до трьох років позбавлення волі. Нагадаємо, торік у листопаді у Києві відбулися масові протести підприємців. Мітингувальники вимагали від Президента накласти вето на ухвалений парламентом Податковий кодекс. 

  Євген Ніколенко, адвокат: "Були порушені всі процесуальні норми, якими гарантовані права обвинувачених та захисників при призначенні та проведенні експертиз. Об`єктивної відповіді слідство і не шукало. Отже, і немає в матеріалах справи, від чого був пошкоджений майдан Незалежності. То ми будемо спростовувати в суді це абсурдне і безпідставне звинувачення всіми законними методами".

  Ігор Горковенко, учасник "Подактового майдану": "У тій самій степени они не работали над проверкой нашей невиновности. Мне кажется, так же халатно и также беспредельно и хладнокровно они отнеслись к подготовке обвинения нашей виновности".

  Попередній матеріал
  Кількість жертв вибуху у Марокко зросла до 16 осіб
  Наступний матеріал
  Жертвами серії торнадо у США стали до 300 осіб
  Теги: