Кількість жертв внаслідок сутичок у Туреччині зросла до п`яти

  Кількість жертв унаслідок сутичок у Туреччині зросла до п`яти. У ніч проти четверга в лікарні помер 26-річний протестувальник, який уже кілька днів перебував у реанімації.

  В уряді ж заявляють про ймовірність проведення референдуму для вирішення долі стамбульського парку Гезі - заявили таке після зустрічі прем`єр-міністра Туреччини з представниками протестувалників, що відбулася напередодні в Анкарі. Влада вкотре наказала демонстрантам - полишити Гезі. Прем`єр Ердоган дав міністрові внутрішніх справ 24 години на приборкання протестів. Між тим, уночі між активістами та поліцейськими у передмістях Стамбула та в Анкарі - знову спалахнули сутички. Силовики - традиційно - застосували сльозогінний газ та водомети.

  Хусейн Челік, речник партії справедливості та розвитку: "За результатами зустрічі з протестувальниками ми готові розглянути ідею про проведення референдуму щодо подальшої долі парку Гезі. Нехай мешканці Стамбула самі вирішать, чи хочуть вони, щоби на місці парку почалися будівельні роботи. Поки ми готуємося до волевиявлення - усі протестувальники мусять негайно полишити парк і повернутися до нормального життя". 

  Перший протестувальник: "Якби прем’єр дійсно хотів вирішити ситуацію з парком Гезі мирним шляхом - він би це зробив вже давно. Між тим наші протести тривають вже майже два тижні, а влада досі не висловлювала бажання йти на поступки".

  Другий протестувальник: "Як ми можемо довіряти Ердогану? Він усе одно все зробить по-своєму. А результати референдуму - влада сфальсифікує".

  Попередній матеріал
  Користувачам системи інтернет-розрахунків WebMoney нічого не загрожує
  Наступний матеріал
  Тортури та насильство застосовуються проти дітей в Україні, які порушили закон [відео]
  Теги: