Тортури та насильство застосовуються проти дітей в Україні, які порушили закон [відео]

  Тортури та насильство застосовуються проти дітей в Україні, які порушили закон. Про це йдеться в доповіді Харківської правозахисної групи та Харківського інституту соціальних досліджень.

  За даними правозахисників, дітей жорстоко б`ють як під час затримання чи допитів, так і в місцях позбавлення волі. Навіть душать, одягаючи протигаз чи пакет на голову. За даними правозахисників, порушення прав дітей відбувається через неможливість останніх поскаржитись на дії міліціонерів і слідчих - у державі не виписані відповідні юридичні механізми. Під час дослідження правозахисники опитали близько сотні дітей.

  Юкіе Мокуо, Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні: "ЮНІСЕФ закликає Україну вжити необхідних заходів для того, щоб з усіма дітьми, які опиняються у контакті з законом, поводились із повагою, не принижували та допомагали дітям стати активними членами суспільства у майбутньому. Також ми рекомендуємо ввести у систему кримінальної юстиції  України спеціальних офіцерів, які відповідатимуть за захист дітей. Та організовувати незалежні і регулярні візити до місць утримання дітей захист дітей".

  Попередній матеріал
  Кількість жертв внаслідок сутичок у Туреччині зросла до п`яти
  Наступний матеріал
  До страйку французьких авіадиспетчерів долучилися залізничники
  Теги: