Кількість жертв в Японії зросла до 9,5 тис. чоловік

  Майже до дев`яти із половиною тисяч - зросла кількість жертв стихійного лиха у Японії. І це лише офіційні дані. Іще близько чотирнадцяти тисяч - уважають зниклими безвісти. Пошуково-рятувальна операція - триває. Тим часом, на другому реакторі "Фукусіми-1" - знову зупинили роботи. На цей раз - через високий рівень радіації.

  Інженери намагаються запустити насоси для охолодження третього енергоблоку. Зараз вони перевіряють пошкоджене обладнання і провітрюють приміщення, щоби не допустити - нових вибухів. Лише після цих процедур - будуть увімкнені електродвигуни. У пошкоджених реакторах - триває витік радіоактивних речовин. Мінохорони здоров`я Японії - виявило перевищення норми радіації у певних видах овочів із префектури Фукусіма. Сполучені Штати - уже заборонили ввезення молока і кількох видів продуктів рослинного походження із постраждалих регіонів країни.

  Хідехіко Нішіяма, представник японської агенції з промислової безпеки: "Ми зафіксували підвищені температуру і тиск на кількох реакторах. Але це не означає, що стануться нові аварії. Поки основні показники не досягли критичного рівня - причин для паніки немає".

  Попередній матеріал
  Працівники NASA вишикувалися у формі шатла на парковці Космічного центру
  Наступний матеріал
  В Індії пройшов фестиваль кольорів
  Теги:
  Loading...