Кількість загиблих в секторі Ґаза перевищила 1000

  Кількість загиблих в секторі Ґаза перевищила тисячу людей. Про це повідомляють палестинські медики. Однак саме на дев`ятнадцятий день конфлікту з`явилася надія на перемир`я. Після другого туру переговорів у Єгипті Хамас пристав на пропозицію міжнародних посередників. Тепер слово - за Тель-Авівом.
  Палестинський рух ХАМАС приймає єгипетську пропозицію щодо перемир`я у Ґазі. Про це повідомляють близькосіхдні джерела з посиланням на представників палестинського уряду. Напередодні завершився другий етап переговорів. Вимога Єгипту: негайно припинити вогонь у зоні конфлікту та повернути сектор Ґаза під юрисдикцію Палестинської автономії. Тепер відповідь Палестини через Каїр передадуть Ізраїлю. Не стріляти закликав обидві сторони конфлікту і генсек ООН Пан Гі Мун в Єгипті, де він розпочав своє близькосхідне турне.

  Пан Гі Мун, генсек ООН: "ООН хоче направити команду, яка підрахує завдані збитки та необхідну кількість гуманітарної допомоги в секторі. Лише потОму ООН зможе дати свіжішу оцінку того, як саме ми надаватимемо підтримку".

  Сутички у секторі тривають. Ізраїльська армія просунулася на кількасот метрів углиб Ґази. Райони там густонаселені, тому кількість жертв серед цивільного населення може зрости.

  Тим часом бойовики Хамасу обстрілюють ізраїльські міста ракетами. Крім того, по Ізраїлю завдали ударів з півночі Лівану. Уряд цієї країни вже засудив інцидент.

  Тарек Мітрі, міністр інформації Лівану: "Я маю ще раз наголосити: ми засуджуємо події сьогоднішнього ранку. Цей інцидент не в інтересах Лівану і дає привід Ізраїлю у відповідь обстрілювати нашу територію".

  На дев`ятнадцятий день конфлікту кількість загиблих, за словами палестинських медиків  - вже понад тисяча. Серед них - більше сорока відсотків жінок та дітей. Поранених майже чотири з половиною тисячі, ще дев`яносто тисяч залишилися просто неба.

  Олександра Ткаченко, 5 канал
  Попередній матеріал
  Погодинне опалення запровадили на Луганщині
  Наступний матеріал
  Метро Києва лякає чергами, якщо знизиться вартість проїзду
  Теги: