Погодинне опалення запровадили на Луганщині

  Опалення по годинах. Практику вже звичну для багатьох областей запроваджують на Луганщині. Таку пропозицію мерії обласного центру зробила обласна адміністрація. За цією схемою, помешкання обов`язково обігріватимуть лише по ночах. Батареї в економ-режимі уже працюють в самому Луганську.
  Одне з перших відключень тепла спіткало луганців, коли на вулиці було мінус 7. Попри те, що опалення в квартирах вимикають лише вдень, похолодання в оселях від того відчувається не менше, бідкаються мешканці.

  Оксана: "Я на градусник не смотрела, но в квартире холодно было - ходили одетые".

  Анатолій Шевченко: "Температурный режим не выдерживается, а всё-равно плати!"

  Чиновники пояснюють - на цілодобовий обігрів у міських мережах газу не вистачає. Батареї прогріватимуть лише вночі. А вдень по трубах лише проганятимуть ледь теплу воду, щоб вони не замерзли.

  Олексій Русаков, директор ЛМКП "Теплокомуненерго": "В Луганске практически все котельные газовые - альтернативы нет”.

  Сергій Махуренко, начальник управління ЖКГ Луганської облдержадміністрації: "Мы идём на непопулярные меры, некоторые жители на себе это уже почувствовали, мы останавливаем котельные, они работают днем в холостом режиме, это вынужденная мера чтоб сократить потребление газа".

  Наскільки обмежувати подачу тепла, керівники міст мають вирішувати самостійно. Однак тепловики констатують - відключень, найвірогідніше, не оминути.  

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, 5 канал
  Попередній матеріал
  23 людини зазнали поранень під час сутичок із поліцією у Софії
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих в секторі Ґаза перевищила 1000
  Теги: