Кількість загиблих судна біля Острова Різдва зросла до 28 чоловік

  До 28-ми зросла кількість загиблих внаслідок аварії човна поблизу австралійського Острова Різдва. 44 людини, серед яких 11 - діти, вдалося врятувати. За даними поліції, на борту судна перебували близько 100 осіб, тож кількість загиблих, вірогідно, буде зростати. Прем`єр-міністр Австралії Джулія Гіллард заявила, що пошукові роботи триватимуть, поки залишатиметься хоча б найменший шанс знайти вцілілих. Рятувальники працюють в надзвичайно складних умовах - ще не закінчився шторм, який і призвів до катастрофи.

  Сімдесят рятувальників шукають уцілілих після аварії корабля з біженцями поблизу австралійського Острова Різдва. Операція поки що проходить виключно на суходолі - вийти в океан заважає шторм. Міністерство охорони здоров`я Австралії відправило на острів команду медиків, які будуть лікувати постраждалих. Двох жінок з серйозними пошкодженнями на літаку відвезли до шпиталю в місті Перт.

  Ендрю Колвін, керівник рятувальної операції: "Ми робимо все можливе, але погодні умови тут дуже погані, це значно ускладнює проведення пошукової операції. Для посилення нашого загону уряд надіслав рятувальників з континенту. Триває процес ідентифікації загиблих. Тож говорити про точну кількість жертв поки що зарано".

  Відразу кілька партій австралійського парламенту звинуватили у трагедії уряд. Вони стверджують, що човен можна було перехопити ще у відкритому океані перед островом. Прем`єр-міністр визнала, що міграційна політика країни має недоліки і запропонувала після аналізу причин трагедії внести до неї необхідні зміни.

  Джулія Гіллард, прем`єр-міністр Австралії: "Вчора сталася жахлива трагедія. Катастрофа шокувала всіх наших громадян. Перевезення мігрантів - це злочинний бізнес. Ми маємо боротися з ним. Усім уцілілим біженцям уряд надасть необхідну допомогу. Австралійці співчувають їхньому горю".

  Цьогоріч до берегів Австралії пристали сто тридцять човнів з нелегальними мігрантами. Часто подібні інциденти супроводжуються аваріями з людськими жертвами. Дев`ять років тому в Індійському океані потонули триста п`ятдесят три людини, які плили на корбалі до Зеленого континенту з Індонезії.

  Олександр Войтко, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Суркіса не змогли звільнити з посади голови ФФУ [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Серед в`язні жіночої колонії в Перу провели кулінарний конкурс
  Теги: