Суркіса не змогли звільнити з посади голови ФФУ [репортаж, відео]

  На посаді голови Федерації Футболу України втримався Григорій Суркіс. Питання його відставки мали намір винести на голосування делегати конгресу організації. Утім, долю Суркіса може вирішгити позачерговий конгрес Федерації.

  Переповнений зал Будинку футболу - в руках делегатів мандати, схожі на жовті картки. Головна інтрига 12 конгресу Федерації футболу України, чи зможуть учасникі конференції - показати червону картку Президенту ФФУ Григорію Суркісу. Питання про його відставку висить у повітрі, хоча на порядку денному не значиться. Головний менеджер українського футболу до складної розмови підготувався ґрунтовно. У залі чимало юристів і представників УЄФА. Один із них навіть зачитує звернення від самого Платіні з проханням на сваритися напередодні Євро-2012.

  Але тих, хто хоче кадрових змін - заклики президента УЄФА не зупиняють.

  Суркіс припиняє ці заклики. Відповідає опонентам: винести питання на голосування не дозволяє регламент. А за свою долю не боїться.

  Далі боротьба за мікрофон - ті хто підтримують Суркіса не звільняють трибуну для змовників.

  Дві години перепалок, але внести питання про відставку Суркіса з голосу так і не вдалося. Опоненти нинішнього президента йдуть у Ва-банк і зривають голосування про порядок денного Когресу. За регламентом - конференцію розпускають.

  Суркіс говорить - ті, хто хоче його відставки, можуть внести це питання наступного разу. Регламент дозволяє зібратися делегатам ФФУ не раніше ніж за два місяці. Тому сторони розійшлися незадоволеними. До наступного з`їзду.

  Андрій Жигулін, Дмитро Большаков, 5 канал


  Попередній матеріал
  Радбез ООН зняв економічні санкції з Іраку
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих судна біля Острова Різдва зросла до 28 чоловік
  Теги: