Кілька годин подорожі відділяють екіпаж судна "Леманн Тімбер" від берега

  Лічені години відділяють екіпаж судна "Леманн Тімбер" - від берега. Близько півночі - корабель має пристати до порту Салала в Омані. Про це "5 каналу" повідомила омбудсмен Ніна Карпачова. За її словами, зараз судно з моряками їде вздовж берега. До суходолу - лишилося 42 милі, шторму фактично немає. По прибутті, на моряків чекатимуть медики та українські дипломати.
  Вони вестимуть переговори про надання постраждалим не лише медичної допомоги, а й матеріального відшкодування. Натепер, стан моряків украй тяжкий, але дорога додому - їх надихає.

  Ніна Карпачова: "Сьогодні вночі наша спеціальна робоча група на чолі з уповноваженим з прав людини буде зустрічати екіпаж судна "Леманн Тімбер". З капітаном ми переговорили, і вночі веземо їх в отель, бо вони мають прийти просто до тями. Буде надана перша медична допомога. І вже вранці вони мають пройти медичне обстеження в лікарні додатково, і тільки після цього будуть приступати до передачі судна новому екіпажу наступному, який вже декілька днів чекає їх в порту Салала".

  Нагадаємо, судно "Леманн Тімбер" захопили сомалійські пірати ще наприкінці травня. 8 липня заручників звільнили, після сплати викупу.
  Попередній матеріал
  Українські авто-екстремали вирушають підкорювати гори Полярного Уралу
  Наступний матеріал
  Барак Обама відвідав Афганістан й прибув до Іраку
  Теги:
  Loading...