Українські авто-екстремали вирушають підкорювати гори Полярного Уралу

  Екстремальна авто-експедиція стартує на Одещині. Одинадцять автолюбителів за два з половиною місяці - подолають гори Полярного Уралу. Наймолодшому учасникові 14 років, найстаршому – 68. Повна відсутність доріг, заболочена тундра, гірські перевали та річки – такий шлях ще жодного разу - не долали на 4 колесах.
  Липень для мандрівки обраний не випадково - це єдиний місяць, коли гірська місцевість не вкрита снігом. Серед екіпажу експедиції на Полярний Урал і дві жінки - вони виконуватимуть роль штурманів та готуватимуть їжу. Для багатьох членів команди, це вже не перша екстремальна мандрівка. Два роки тому вони подолали більш як двісті п`ятдесят кілометрів непрохідних доріг "Печорського тракту", а торік - перетнули степи Монголії. Однак цьогорічна подорож - значно важча. Їй надали п`яту – найвищу категорію складності.

  Леонід Свіріпа, учасник експедиції: "Готовились мы давно. С прошлого года еще начали разрабатывать маршрут, искать возможности прохождения, даже съездили в сентябре туда, пытались пройти маршрут. Тот маршрут, что мы прошли, мы оценили как непроходимый для автомобилей и уже, опираясь на логику и другие источники, разработали маршрут через Полярный Урал, и до сих пор не знаем до конца, проходим ли он. Надеемся, что проходим. Шансы мы оцениваем где-то 60 на 40 в пользу того, что пройдем".
  Попередній матеріал
  Тайфун Калма-егі дістався південного сходу Китаю
  Наступний матеріал
  Кілька годин подорожі відділяють екіпаж судна "Леманн Тімбер" від берега
  Теги:
  Loading...