Кібер-понеділок завершується у США

  Кібер-понеділок завершується у США. Цього дня людей заоохочують купувати товари в інтернеті. Економісти підрахували: за день американці витратять онлайн понад мільярд доларів.
  Саме до кібер-понеділка - більшість великих онлайн-магазинів приурочили початок різдвяних розпродажів. Покупки в інтернеті зробили уже мільйони людей. Щонайменше половина з них - замовляла товари просто на робочому місці. Найбільше купували в обідні години. Утім, нерідко - люди заходили на сайти і у робочий час. Тож продуктивність праці в американських офісах у кібер-понеділок була невисокою, зазначають місцеві медіа.

  Грехем Джонс, генеральний директор інтернет-магазину: "Покупці зазвичай готуються до цього періоду року - заощаджують гроші, щоби купити подарунки до різдвяних свят. У момент економічної нестабільності усі хочуть витратити менше, але водночас - купити стільки ж, як зазвичай. А за допомогою інтернету завжди можна обрати потрібний товар за прийнятною ціною - достатньо лише з`ясувати, у якому з онлайн-магазинів пропонують знижки".

  Попередній матеріал
  Виверження вулкана в Еквадорі
  Наступний матеріал
  У Києві відкрились незвичайні курси для людей похилого віку
  Теги: