"Хоббіт" врятований

  "Хоббіт" врятований. Профспілка акторів Нової Зеландії призупинила акцію протесту, що загрожувала зривом зйомок нового блокбастеру від автора фільму "Володар перстрів". Роботу над стрічкою, що обіцяє стати найдорожчою в історії кінематографу, розпочнуть вже у лютому.

  У Новій Зеландії відбувся марш порятунку "Хоббіта". Більш як тисяча працівників кіноіндУстрії провели демонстрацію у Веллінгтоні, щоби привернути увагу до проблем, які заважають зйомкам. Профспілки вимагали підвищити зарплати та поліпшити умови праці. Утім вони пішли на поступки після того, як продюсери попередили - зйомки можуть перенести до іншої країни, наприклад, у Східній Європі. А це загрожує Новій Зеландії втратою багатьох робочих місць.  

  Робін Малкольм, представник профспілки акторів Нової Зеландії:"Зйомки цієї стрічки мають відбуватися у нашій країні. "Володар кілець" став найкращою рекламою для неї. Після його виходу на екрани до нас стали приїжджати сотні тисяч туристів".  

  Роботу над проектом розпочали ще у 2007-му році. Утім його реалізації заважав конфлікт між нащадками автора "Хоббіта" Джона Рональда Руела Толкіна та продюсерами стрічки через права на екранізацію. Лише у понеділок зйомкам дали зелене світло. На місце режисера призначили автора трилогії "Володар кілець" Пітера Джексона. Розподілили також головні ролі. Хоббіта Більбо Беггінса, найімовірніше, зіграє британський актор Мартін Фрімен. А Гендальфом та Горлумом, як і у попередньому фільмі, залишаться Йен Маккелен та Енді Серкіс.

  Пітер Джексон, режисер:"Ми інвестуємо 500 мільйонів у цей фільм. Це шалені гроші. Вартість стрічки суттєво зросла через постійну тяганину із спадкоємцями Толкіна, битву кількох кіностудій за право екранізувати стрічку та вимоги акторів підвищити їм гонорари. Утім тепер це позаду і ми можемо починати роботу".

  "Хоббіт" може стати найдорожчим фільмом у історії кінематографа. Тепер його бюджет зріс до п"ятисот мільйонів доларів і майже вдівічі перевищив вартість усіх трьох частин "Володаря кілець". "Хоббіт" є приквелом до нашумілої трилогії, тобто, розповідає про події, які їй передували. У стрічці йдеться про появу магічного персня у Середзем`ї. Фільм скдладатиметься з двох частин. Вихід першої в прокат запланували на грудень 2012-го. 

  "5 канал"   

  Попередній матеріал
  Видатному українському поету Олійнику сьогодні - 75 років
  Наступний матеріал
  В Мексиці одночасно кілька десятків тисяч людей виконали запальний танець
  Теги: