"Хезболла" закликає до нових протестів проти анти-ісламського фільму

  До нових протестів у Лівані закликає радикальне шиїтське угрупування "Хезболла". З відповідним зверненням по телебаченню виступив її лідер. Він закликав усіх мусульман влаштувати багатоденні акції проти американського фільму, який, на думку вірян, принижує іслам.

  Перший масовий мітинг лідер "Хезболли" пообіцяв організувати вже сьогодні удень, у південному передмісті Бейрута. Між тим, схожі акції протесту не вщухають у багатьох країнах арабського світу. Демонстрації і сутички відбулися у Лівії, Єгипті, Тунісі, Пакистані, Судані, Афганістані. Протести поширилися і на не-мусульманські країни. Демонстрації перед посольствами США послідовники ісламу провели у Бельгії, Великій Британії, Франції, Данії та низці інших країн.

  Гассан Насралла, лідер угрупування "Хезболла": "Ця проблема перестала бути просто образою людської гідності мусульман. Вона почала загрожувати миру і стабільності у регіоні і в усьому світі. Ми не знаємо, до чого це може призвести у перспективі, не можемо контролювати гнів мільйонів послідовників ісламу. Винних у створенні цього фільму необхідно покарати і бойкотувати, як і тих, хто стоїть за ідеєю його створення, людей, які підтримували і фінансували створення стрічки, зокрема, у Сполучених Штатах Америки".

   

  Попередній матеріал
  У Києві відбувається акція пам`яті Георгія Гонгадзе
  Наступний матеріал
  Британські юристи судитимуться із французьким таблоїдом за фото Кейт Мідлтон
  Теги: