Фото zn.ua

Керрі: Росія дорого заплатить за вторгнення до України

  Держсекретар США Джон Керрі заявив, що у зіткненнях на сході України беруть участь провокатори й агенти російських спецслужб, які були направлені туди з метою "посіяти хаос".

  Як заявив Керрі під час засідання сенату, Москва розігрує кримський сценарій на Сході України і розраховує скористатися ситуацією для введення військ до України, пише The Guardian.

  Керрі сказав: "Ми всі спостерігаємо бачимо незаконні і нелегітимні спроби Росії дестабілізуватиситуацію в суверенній державі і створити надуману кризу за допомогою платних оперативників".

  За словами держсекретаря США, у той час як Захід надає перевагу дипломатичним методам для деескалації кризи в Україні, Вашингтон готовий "робити те, що необхідно", щоб підтримувати міжнародний порядок.

  "Повинно бути ясно що Сполучені Штати Америки і наші союзники без коливань використовують інструменти двадцять першого століття з тим, щоб закликати Росію до відповідальності за її дії, які нагадують дев'ятнадцяте століття ", - заявив Керрі.

  Він також підкреслив, що військове вторгнення Росії стане "історичною помилкою" і дорого їй обійдеться. Нові санкції з боку Вашингтона торкнуться ключових галузей російської економіки - банківської, енергетичної, гірничодобувної та інших.

  Нагадаємо, у розширений список Євросоюзу, за даними ЗМІ, увійшли 107 російських високопосадовців, бізнесменів та журналістів. Відмічається, що нові санкції можуть торкнутися практично всього вищого політичного керівництва Росії.

  Попередній матеріал
  Фракцію регіоналів у ВРУ покинув ще один нардеп
  Наступний матеріал
  До Миколаєва прибули ще 42 бійці Керченської бригади морської піхоти