Каталонські школярі відмовились святкувати іспанське свято

  Барселонські школярі відмовилися від додаткового вихідного на честь популярного свята - Іспанського дня. Діти заявили - вони каталонці і чуже свято відзначати не бажають.

  Тож, влаштували акцію, зібрали підписи та пішли до школи. Таким чином старшокласники виступають за незалежність свого регіону - Каталонії. На додатковий робочий день пристали дві третини учнів і третина вчителів. За іспанськими законами, проводити заняття у вихідний день - заборонено. Тож, у школі грали в ігри та дивилися навчальні фільми.

  Школярі: "У нас немає жодного приводу святкувати Іспанський день. Ми взагалі не відчуваємо себе іспанцями і маємо власні національні свята".

  Школярі: "Ми незгодні з тим, як Іспанія ставиться до Каталонії. Ми хочемо щось зробити для нашої країни і для її незалежності".

  Хосе Антоніо Амаріо Гарсіа, директор школи: "Ми були вражені, як відповідально учні поставилися до підготовки. Вони написали маніфест із поясненням, проти чого виступають, зібрали підписи на його підтримку. Ви бачите - вони страйкують не тому, що хочуть прогуляти уроки. Навпаки, учні зібралися, щоби висловити свою громадянську позицію".

  Попередній матеріал
  В Австралії посеред весни випав сніг
  Наступний матеріал
  Китайські правозахисники невдоволені Нобелівською премією для провладного письменника [відео]
  Теги: