Кандидат у президенти Венесуели отримав знак з небес про перемогу

  Знак з небес про майбутню перемогу - отримав провладний кандидат у президенти Венесуели Ніколас Мадуро. Про це він розказав своїм прибічникам.

  Мадуро розповів: коли молився у каплиці на батьківщині свого попередника, Уго Чавеса - туди влетіла пташка. Вона зробила три кола над головою кандидата, а потому почала співати. За словами Мадуро - це був дух покійного Команданте, який благословив його на перемогу. Опозиційний кандидат, Енріке Капрілес - також шукає небесних покровителів. Він оголосив про початок опозиційного хрестового походу задля звільнення Венесуели від попереднього режиму. Нагадаємо, вибори у Венесуелі відбудуться 14 квітня. Лідер перегонів - провладний кандидат. За даними соціологів, його підтримує майже на 20 відсотків більше людей, ніж опозиціонера.

  Ніколас Мадуро, кандидат у президенти Венесуели: "Пташка подивилася на мене і почала співати, я також відповів їй піснею. Потому вона полетіла, а я відчув, що це був дух Уго Чавеса. Він благословив мене і провістив перемогу на президентських виборах".

  Енріке Капрілес, кандидат у президенти Венесуели: "Сьогодні починається наш хрестовий похід. Ми маємо усього десять днів, щоби зробити його успішним. Часу і ресурсів обмаль, але це компенсується надіями, які на нас покладає народ Венесуели".


   

  Попередній матеріал
  Сербії та Косову не вдалося домовитися про нормалізацію відносин
  Наступний матеріал
  Дослідженням роботи людського мозку всерйоз перейнялися у США
  Теги:
  Loading...