вакцина Covishield
вакцина Covishield Shutterstock

Канада схвалила та закупила вакцину CoviShield – таку ж використовують в Україні

Читайте по-русски
МОЗ країни визнав співставними препарати, вироблені Індійським інститутом сироватки та компанією AstraZeneca

Канада схвалила використання та замовила вакцину проти коронавірусу Covishield. Це спільна розробка Оксфордського університету і британсько-шведської компанії AstraZeneca. Потужності для виробництва – розташовані в Індії, передає "5 канал".

Саме цим препаратом нині роблять щеплення проти COVID-19 в Україні. Канадський уряд замовив 2 млн доз Covishield. Препарат прибуде з Індії впродовж наступних кількох тижнів. Він насамперед призначений для активної імунізації осіб, старших 18 років.

На канадському урядовому порталі також опублікували детальну інформацію про препарат. На ресурсах українського Міністерства охорони здоров'я, до прикладу, поки дана лише коротка довідка про нього.

МОЗ Канади вивчив інформацію про виробництво вакцин Covishield (Індійський інститут сироватки) та AstraZeneca COVID-19 VACCINE (потужності компанії AstraZeneca) і дійшов висновку, що вони є співставними. У країні паралельно використовуються вакцини від Pfizer-Biontech та AstraZeneca. Поки їх колють лише пріоритетним групам.

Нагадаємо, головлікар Сергій Риженко назвав протипоказання до вакцинації проти COVID-19.

Попередній матеріал
На Львівщині "Нацкорпус" пікетував комерційні об'єкти Козака і Медведчука
Наступний матеріал
Закон про колаборантів буде ухвалений, і Кива – один з перших кандидатів – депутат
Loading...