Кадрові перестановки в кабінеті міністрів проведе прем`єр Греції

  Кадрові перестановки в кабінеті міністрів проведе сьогодні прем`єр Греції - Георгіос Папандреу. Також він винесе на розгляд парламенту питання про довіру уряду. Про це чиновник заявив після провалу переговорів з опозиційною консервативною партією про створення кабміну національної єдності. Тим часом по всій країні не вщухають виступи проти антикризових заходів. В Афінах усю ніч тривав багатотисячний мітинг.

  Піти у відставку закликав прем`єр-міністра Греції глава опозиції. Так закінчилися переговори про створення уряду національної єдності. Щоби отримати новий пакет фінансової допомоги від Євросоюзу, уряд Греції має провести через парламент п`ятирічний план скорочення бюджетних витрат і збільшення податків.

  Георгіос Папандреу, прем`єр-міністр Греції: "Зараз наша країна переживає історичний момент у своєму розвитку. Це - критичний час для ухвалення рішень. За такої ситуації нам надзвичайно потрібен національний консенсус".

  Після звернення грецького прем`єра до народу на вулиці Афін знову вийшли тисячі людей. Вони ще раз висловили невдоволення запровадженням нових антикризових заходів. Рішення ж глави уряду про перестановки в кабміні викликало розкол у лавах протестувальників.

  Перший протестант: "Це дуже відповідальний крок прем`єр-міністра. Я вважаю - він зрозумів те, що хотіли сказати йому люди своїми протестами. Реакція глави уряду на виступи громадян є цілком прийнятною".

  Другий протестант: "Перестановки в кабінеті міністрів не змінять ситуації. При владі все одно залишаться ті самі люди. Це дуже старий трюк наших урядів. Вони постійно готують нам різні страви в одному й тому самому горщику".

  Напередодні початок розгляду парламентом Греції п`ятирічного плану скорочення бюджетних витрат і збільшення податків призвів до багатотисячних протестів по всій країні. В Афінах мітингувальники напали на кілька урядових будівель. Офіцерів поліції, які охороняли установи, протестувальники закидали камінням. Правоохоронці розігнали натовп димовими й шумовими гранатами, кийками і водометами. Щонайменше одна людина зазнала поранень. Сорок осіб - заарештовані.

  Олександр Войтко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  На Харківщині відкрили Інтернет-магазин для ув`язнених [відео]
  Наступний матеріал
  7 тисяч школярів вийшли з протестами на вулиці Сантьяго
  Теги: