На Харківщині відкрили Інтернет-магазин для ув`язнених [відео]

  Інтернет-крамниці для ув`язнених можуть незабаром з`явитися в українських тюрмах. За кордоном це звична практика, в Україні – експеримент. Першими матимуть нагоду скупитися через світову мережу - засуджені Качанівської жіночої виправної колонії, що на Харківщині.

  Родина Світлани Літкевич живе за тисячу кілометрів від Харкова - на Волині. Жінка нарікає - часто її відвідувати сім`я не в змозі, а поштою - передачі з продуктами йдуть довго. Тож Світлана нетерпляче очікує відкриття інтернет-крамниці. Каже, найперше купуватиме молочні вироби та фрукти.

  Світлана Літкевич, ув`язнена: "Посилки псувалися і дуже багато випадків, що не доходили. А тут свіженькі продукти могли б мій чоловік, син і батьки замовити б і я отримала б".

  Сайт Інтернет-магазину Качанівської колонії уже працює, проте замовити там наразі нічого не можна. Бракує кількох необхідних дозволів. 

  Євген Бараш, заступник начальника управління Державного департаменту України з виконання покарань у Харківській області: "Он работает в тестовом режиме. Пока он еще в полном объеме не работает. Когда заработает он полностью, будет сделана и подготовлена правовая база, тогда он полноценно заработает. Тогда можна будет определить его эфективновсть".

  За словами керівників колонії, Інтернет-магазин створюють передусім для родичів ув`язнених. Продукти, які вони замовлятимуть в інтернеті, не будуть піддаватися такому ретельному огляду, як передачі з дому. Адже замовлення доправлятимуть просто зі складу одного з харківських супермаркетів.

  Іван Первушкін, начальник Качанівської виправної колонії № 54: "Если в законодательном порядке удастся пробить, а я думаю это будет, то все те продукты не будут досматриваться и консервы не будут вскрываться. А если мы принимаем посылки от родственников все досматривается тщательным образом".

  У тюремному Інтернет-магазині можна буде замовити близько тисячі найменувань товарів, переважно продукти та засоби гігієни. Єдине, чого не продаватимуть засудженим - алкоголь та цигарки.

  Людмила Сотник, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал


  Попередній матеріал
  Проект "Народного Євро" презентували у Києві
  Наступний матеріал
  Кадрові перестановки в кабінеті міністрів проведе прем`єр Греції
  Теги: