5.ua

Іспанський колекціонер створив приватний музей раритетних автівок

  В іспанському місті Малага приватний колекціонер зібрав майже сотню раритетних авто різних і поєднав їх із ексклюзивним дизайнерським одягом. Музей антикваріату на колесах тепер один із найбільших у світі і його вартість оцінюють в десятки мільйонів доларів.

  "Ролс-Ройси", "Бьюіки", "Мерседеси", "Кадилаки", і все – антикваріат. Старезні авта Жуан вишукує по світу, тюнінгує і змушує і звучати, і виглядати по новому.

  Сотня автівок – і кожна ексклюзив зі своєю історією.

  "На такій самій машині їздив, наприклад, президент Рузвельт. І в Папи Римського така була", – презентує експонати власник автомобільного музею Жуан Магальяйнш.

  А на такому роз'їжджав Майкл Джексон. Капот просто обліплений каменями Сваровскі. Всередині машини – не менш шикарні.

  Це тепер колекція вартує десятків мільйонів євро, а ще півстоліття тому батько Жуана одну з автівок виміняв на звичайний холодильник.

  А ці моделі – унікальні. Сконструював їх сам колекціонер. Навіть схожих ніде в світі не існує. Тут всередині – екодвигуни. Вони можуть працювати, наприклад, на сонячній енергії.

  Власник шикарних авто жартома демонструє найкращий екземпляр своєї колекції – розплющену машину. Це ціла інсталяція про ДТП – божевільний водій, спричинена ним аварія, і її результат.

  Унікальні авта вишукували спочатку батько, а потім Жуан впродовж 50-ти років. Тепер у колекції – 96 раритетних екземплярів, і майже всі на ходу. Прокататись на такій власник дозволяє за окрему платню. Серед охочих – не тільки чоловіки.

  Щоби відвідувачів тішити ще більше, автор колекції збирається поєднати авто і моду і вже закуповує до кожної моделі ексклюзивний дизайнерський одяг зі світу високої моди.

  З Іспанії, Інна Неродик, Іван Наконечний, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Медведєв обіцяє підтримку залежним від України російським підприємствам
  Наступний матеріал
  Мобілізовані до армії отримуватимуть зарплату як контрактники
  Теги:
  Loading...