5.ua

Мобілізовані до армії отримуватимуть зарплату як контрактники

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову уряду, відповідно якої військовослужбовці, котрі проходять військову службу за призовом під час мобілізації, отримуватимуть грошове забезпечення як і особи, які проходять військову службу за контрактом.

  "Встановити, що з 18 березня 2014 року військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом за мобілізацією, на особливий період, грошове забезпечення виплачується в порядку і розмірах, установлених для осіб офіцерського складу, осіб рядового сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом", – йдеться у постанові Кабміну, оприлюдненій на урядовому сайті.

  Загалом, Кабмін виділив 5,034 млрд гривень із резервного фонду державного бюджету на підвищення обороноздатності. Міністерству оборони виділяється 3,105 381 млрд гривень з даної суми, Головному управлінню внутрішніх військ МВС - 1,820 471 млрд гривень, адміністрації Держприкордонслужби - 0,108 725 млрд гривень.

  Нагадаємо, 17 березня Верховна Рада затвердила указ в. о. Президента України про часткову мобілізацію.

  "Ми робимо основу мобілізації у першу чергу людей, які добровільно йдуть в армію. А також військових фахівців, які проходили службу в армії. Безумовно, на дітей, яким 18-ть років виповнилось, ставка під час проведення часткової мобілізації не робиться" – наголосив Турчинов.

  Попередній матеріал
  Іспанський колекціонер створив приватний музей раритетних автівок
  Наступний матеріал
  З сьогоднішнього дня Чехія спрощує видачу віз для українців
  Теги:
  Loading...