5.ua

Іспанська молодь протестує проти безробіття

  Масові протести в Іспанії. На вулиці столиці Мадрида вийшли близько шістдесяти тисяч студентів. Вони виступають проти освітньої реформи і вимагають відставки міністра.

  Зокрема, молодь обурює безробіття після закінчення навчальних закладів. Вони не можуть влаштуватися на роботу. Керівники хочуть наймати людей із досвідом, а диплом майже нічого не вартий, нарікають студенти.

  Рівень безробіття в Іспанії перевищує 26 відсотків. З-поміж усіх країн Євросоюзу – це один з найгірших показників після Греції. Люди шукають кращої долі у столиці або за кордоном. Здебільшого, їдуть до Великої Британії, Німеччини та Латинської Америки.

  Протестувальники: «Молоді, яка навчається зараз, буде дуже важко працевлаштуватися за фахом. І все через нашу владу. Людям нічого не лишається, як шукати роботу у столиці або емігрувати».

  Протестувальники: «Рівень безробіття серед молоді просто шокує. Усі хочуть мати працівника з досвідом, а ми після закінчення інституту маємо тільки диплом на руках. Відтак шансів знайти роботу майже немає».

  Попередній матеріал
  Суд над міліціонерами, які не вгледіли Мельника, знову перенесли [відео]
  Наступний матеріал
  В Угорщині відзначають річницю антирадянського повстання 1956-го року