Іспанія може оскаржити заяви німецьких посадовців у судах

  Іспанія не виключає, що позиватиметься до суду на Німеччину. Адже саме місцева влада Гамбурга стверджувала, що джерелом спалаху кишкової інфекції були саме іспанські огірки.

  Вже напередодні Німеччина визнала, що помилялася. Лабораторні аналізи підтвердили, що в іспанських огірках знайшли кишкову паличку, але її штам не збігається з тим, що спричинив спалах захворюванності у Німеччині. Жертвами вже стали п`ятнадцять німців і одна громадянка Швеції, яка нещодавно повернулася з Німеччини. Недуга вразила понад півтори тисячі людей. Найбліьше заражених на кишкову інфекцію серед німців. Тільки сьогодні там виявили 365 нових випадків. Решта - громадяни Швеції, Британії, Данії, Франції, Голланді та США, які гостювали у Німеччині. 

  Корнелія Прюфер-Шторкс, міністр охорони здоров`я Гамбурга: "Я можу сказати, що в іспанських огірках знайшли кишкову паличку, але штам виявленої у них бактерії не збігається зі штамом, що спричинив хвилю захворюваності тут, у Гамбурзі".

  Нільс Бендік, Голова департаменту харчових технологій у федеральному інституті дослідження ризиків: "Ми все ще рекомендуємо не вживати овочі у сирому вигляді, особливо огірки, томати і салат латук. Їх можна вживати тільки після теплової обробки".

  Попередній матеріал
  Младич постане перед Гаазьким трибуналом 3 червня
  Наступний матеріал
  Кучма вимагає поновити справу проти Мельниченка
  Теги:
  Loading...