Іран та Ліван категорично заперечують причетність до теракту в аеропорту Бургаса [відео]

  Іран та Ліван категорично заперечують причетність до теракту в аеропорту Бургаса. У вибуху туристичного автобуса та вбивстві своїх громадян їх звинуватив Ізраїль. Внаслідок нападу загинули 8-ро людей. Серед них - окрім ізраїльтян водій автобуса-болгарин та імовірний нападник. Його особу ще не встановили. Посвідчення особи, видане в США, виявилося підробним.

  Підозрюваний у нападі - чоловік за 30. На записі камери спостереження нічим не вирізняється з натовпу туристів темні окуляри, бейсболка, великий рюкзак. За кілька хвилин після того, як зняті ці кадри він підійде до автобуса, яким туристи з Ізраїлю мають їхати на курорт. Покладе разом із усіма - рюкзак до багажного відділення. Пролунає вибух.

  Із півтори сотні ізраїльтян, що прилетіли чартером з Тель-Авіва, постраждав кожен четвертий. Тридцятеро опинилися в лікарні.

  Ассі Хальпер, військовий: "Ми веземо найкращих лікарів, яких може надати Ізраїль - щоб оглянути поранених і визначити, кого з них можна транспортувати додому".

  Якомога швидше вилетіти додому хочуть і пасажири чартера, яких вибух не зачепив. Вже сьогодні - за словами болгарської влади - туристів, які так і не доїхали до Золотого берега, можуть повернути до Ізраїлю. Решті мандрівників доведеться зачекати. Летовище Бургаса не запрацює у штатному щонайменше до 18-ої.

  Співчуття постраждалим від вибуху висловили в Україні, Франції, Росії, Сполучених Штатах та інших державах. Засудив теракт - і офіційний Іран. Хоча саме його ізраїльська влада і звинувачує в нападі.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Відео з ймовірним винуватцем теракту в Бургасі оприлюднило болгарське МВС
  Наступний матеріал
  Масштабні навчання провели обласні МНС-ники на Черкащині [відео]
  Теги: