Іран не має наміру далі інформувати МАГАТЕ по своїм ядерним програмам

  Іран більше не збирається інформувати Міжнародну агенцію з атомної енергії про будівництво нових заводів зі збагачення урану. Про це президент Ірану заявив в інтерв`ю державному телебаченню.

  Тема ядерної програми його країни не потребує обговорення із Заходом, заявив Махмуд Ахмадинежад. А ймовірних санкцій Іран не боїться. Міжнародній спільноті не вдасться ізолювати Іран - через виняткове положення ісламської республіки, і на Близькому Сході і на політичній арені, вважає глава держави. Питання про ізоляцію постало, коли офіційний Тегеран почав активно розвивати ядерну програму. США і більшість європейських держав мають сумнів у її мирному характері. Хоча Іран переконує у протилежному. Напередодні стало відомо, що ісламська республіка має намір збудувати десять нових ядерних підприємств, окрім двох, що вже існують.

  Махмуд Ахмадинежад, президент Ірану: "Ті, хто говорять про санкції щодо Ісламської республіки – живуть учорашнім днем. Їм самим Іран більше потрібен, аніж вони Ірану. Ізолювати Іран – неможливо. Це просто смішно".

  Попередній матеріал
  Івану Дем`янюку зачитали обвинувачення (репортаж)
  Наступний матеріал
  Радбез ООН ухвалив резолюцію щодо боротьби з піратством
  Теги: