Інцидент у аеропорту Манчестера

  Інцидент у аеропорту Манчестера. Одинадцятирічний хлопчик, без супроводу дорослих - сів на літак до Рима. У дитини не було ані квитка, ані посадкового талона, ані документів, що засвідчували особу.

  На хлопчика звернули увагу інші пасажири літака уже під час польоту. У Римі його посадили на зворотний рейс і в Манчестері - віддали батькам. Як вони причетні до інциденту поки що не відомо. У манчестерському аеропорту розпочали слідство. Кількох працівників тичасово відсторонили від роботи. Дирекція переконує, що хлопчик пройшов увесь контроль на безпеку, то ж жодної загрози не становив. Чому його пропустили на рейс без квитка і самого - встановлює поліція. Інцидент розцінюють як неприпустиме порушення правил безпеки, особливо загрозливе - за кілька днів до початку олімпіади.

  Рассел Крейґ, директор з комунікацій у аеропорту Манчестера: "Від роботи відсторонили наземні служби аеропорту, причетні до перевірок пасажирів у той час, коли хлопчик зайшов у літак. Ми проводимо дуже детальне розслідування".

  Жінка-пасажирка: "Дуже лякає думка про те, що хтось міг пройти крізь усі кордони безпеки. Я знаю, що це був лише хлопчик, але ж це міг бути хто завгодно. Сподіваюся, це стане уроком, всіх допитають і запровадять необхідні заходи, щоб такого більше не сталося. Та ще й - так незадовго до Олімпіади".

  Попередній матеріал
  На Київщині під загрозою знищення опинився єдиний в Україні Музей трипільської культури [відео]
  Наступний матеріал
  Гриценко: кандидатів-самовисуванців змушують писати заяви про вступ до ПР
  Теги: