Ініціатора медіа-скандалу у Великій Британії знайшли мертвим

  Працівника британської газети "Ньюз оф зе волд" знайшли мертвим у власній квартирі. Саме він першим повідомив громадськості про прослуховування. Шон Хоур співпрацював із поліцією і був поза підозрою у вчиненні незаконних дій.

  У Великій Британії створили спеціальну комісію, яка перевірятиме контакти поліцейських із журналістами. Адже репортери видання, окрім прослуховування, ще й, начебто, платили правоохоронцям за інформацію. Услід за своїм шефом, подав у відставку й заступник голови лондонської поліції, Джон Йейтс. Він заявляє, що нічого не знав про злочинні дії поліції. Через гучний медіа-скандал свою поїздку Африкою перервав і британський прем`єр Девід Кемерон. А депутатів парламенту країни не відпустили на літні канікули. Уже завтра голова уряду виступить перед народними обранцями зі спецзаявою про скандальну справу.

  Тереза Мей, міністр внутрішніх справ Великої Британії: "Ми отримали достатньо даних про зловживання у Скотланд-Ярді для початку розслідування. Керівництво відомства зробить усе, щоби допомогти спеціальній комісії встановити істину. Винних слід покарати, а тисячі чесних офіцерів мають спокійно працювати, не хвилюючись про свою репутацію".

  Попередній матеріал
  Опозиція і уряд Лівії заявляють про контрорль над портом Брега
  Наступний матеріал
  Потужний тайфун загрожує Японії
  Теги: