Трагедія в Росії: у Карелії уточнили інформацію про загиблих дітей

  За словами керівника Карелії, організатор дитячого відпочинку не забезпечила гідних інструкторів для табору

  Глава Карелії Олександр Худилайнен не підтвердив інформацію про 15 загиблих дітей внаслідок надзвичайної події на озері Сямозеро. За його словами, наразі є інформація про 13 загиблих дітей. Про це повідомляє УНІАН.

  "13 дітей загинуло. Чотирнадцяту поки не знайдено", – повідомив він на оперативній нараді. Крім того, урядовець додав, що пошуки тривають.

  Зазначається, що глава МНС Росії Володимир Пучков вимагає закриття табору: ""Щодо табору завтра приймайте рішення, закривайте його і дітей відсилайте татам і мамам. Уточнюйте маршрути руху".

  За його словами, Національний центр управління у кризових ситуаціях надасть допомогу і підтримку в питанні вивезення дітей.

  Водночас Худилайнен додав, що "Парк-готель" організував безконтрольний туристичний маршрут. "З інструкторами, які були трохи старші від цих дітей (табору)", – підкреслив він.

  Глава регіону також розповів, що вже в понеділок буде відомий список усіх таборів, розташованих у районі Сямозера для тотальної перевірки. "Починається перевірка всіх таборів для уникнення подібної трагедії", – додав Худилайнен.

  Нагадаємо, 19 червня стало відомо, що під час шторму в таборі літнього відпочинку в Карелії на Сямозере в Пряжинському районі загинули щонайменше 10 дітей.

  Як повідомлялося, у курортній Затоці Одеської області внаслідок шторму потонули чотири людини

  Попередній матеріал
  ЗМІ: "Нормандська четвірка" зустрінеться на початку липня, перед самітом НАТО
  Наступний матеріал
  ООН: кількість біженців у світі сягнула 65 млн

  Трагедія в Росії: На озері в Карелії потонуло щонайменше 10 дітей із Москви, які відпочивали у таборі

  У київському аквапарку потонула 4-річна дитина

  Біля узбережжя Лівії потонув переповнений човен із мігрантами

  Рятувальники опублікували фото з місця трагедії у Затоці