Індонезійський вулкан Тимбанґ почав вивергати токсичні гази

  Токсичні гази почав вивергати один із вулканів у Індонезії, Тимбанґ. Він розташований неподалік однієї із найбільших принад для туристів - плато Дієнґ.

  Зараз туристів просять обмежити відвідування пам’яток. Про небезпеку отруєння попередили і місцевих мешканців. Деякі з них вирішили евакуюватися. На плато розташовано багато старовинних індуїстських храмів. Довкола - мальовничі краєвиди. Коли знову можна буде милуватися ними - вулканологи не повідомляють. Індонезія має 130 активних вулканів. Найпотужніше виверження сталося у 1883-му році. Тоді прокинувся вулкан Кракатау. Загинуло понад тридцять шість тисяч осіб.

  Теґу Дві Парйоно, голова центрального офісу вулканології острова Ява: "Це нормальна активність вулкана, але ми повинні бути насторожі. Місцевих мешканців ми попросили полишити зону завширшки кілометр довкола вулкана. Але деякі з них вирішили залишитися".

  Шуарто, голова сільради: "Ми не просили наших людей виїжджати звідси, лише просили бути пильними. Нікого не евакуювали насильно, думаю, тут безпечно залишатися. Втім, дехто виїхав звідси".

  Попередній матеріал
  Лівія: Каддафі веде переговори з ПАР і втрачає прихильників
  Наступний матеріал
  З дна Атлантики піднімають тіла жертв авіакатастрофи 2009-го року
  Теги: