Індія посилила заходи безпеки після учорашніх терактів

  Індія посилила заходи безпеки після учорашніх терактів. Під пильним оком правоохоронців місця масового скупчення людей. За останніми даними унаслідок терактів загинула 21 людина, півтори сотні зазнали поранень. Вибухові пристрої здетонували напередодні ввечері у трьох місцях - на улюбленому туристами ювелірному ринку, у жвавому діловому районі Опера Хаус і у самому центрі Мумбаї. Відповідальність за теракт не взяло на себе жодне екстремістське угруповання.

  Посилені заходи безпеки по всій Індії. Мешканців великих міст поліція закликає за моживості залишатися вдома. Під пильним наглядом станції метро, торговельні центри, ринкові площі, усі популярні серед туристів пам`ятки, готелі та лікарні. Усю країну переполохав учора потрійний теракт. Вибухи з інтервалом у кілька хвилин пролунали одразу у трьох людних місцях.

  Паланіаппан Чідамбарам, міністр внутрішніх справ: "Незважаючи на потрійний теракт учора, я не бачу жодного приводу панікувати. Закликаю усіх людей зберігати спокій. Ми пильнуємо кожний куточок міста Мумбая".   

  Відповідальність за вибухи поки що ніхто на себе не взяв. Цей теракт став найбільшим від 2008-го року, коли три дні поспіль бойовики з Пакистану тероризували місто Мумбай. Розстрілювали перехожих на вулицях, а потім захопили заручників у п`ятизіркових готелях та ще кількох будівлях. загинули 166-ть людей.

  Муштак Хуссейн, мешканець Мумбая: "Те, що трапилося, жахливо, у нас у пам`яті ще не загоїлися рани від терактів 2008-го. Ті, хто чинить так із мирними мешканцями - нелюди. Поліція має більше працювати над тим, щоби забезпечити своїм громадянам цілковиту безпеку".

  Міжнародна спільнота засуджує теракти. З різкою критикою на адресу злочинців виступили лідери і високопосадовці багатьох держав та міжнародних організацій.

  Перет Віттіг, Голова Ради Безпеки ООН: "Члени Ради Безпеки вкотре зазначають, що тероризм у всіх формах і проявах - найсерйозніша загроза глобальному світу та безпеці. Будь-які терористичні дії є злочинними і невиправданими, якими б не були мотиви". 

  На місці вибухів у пошуках будь-яких доказів працюють криміналісти. Слідчі сподіваються, що на слід злочинців виведуть записи відеокамер, встановлених на ювелірному ринку, де стався один із вибухів. 

  Ганна Ільїних, "5 канал"  

  Попередній матеріал
  Зірки джазу в Україні
  Наступний матеріал
  Теракт у Кандагарі забрав життя 4 осіб
  Теги: