Зірки джазу в Україні

  Зірки джазу в Україні. У Жовтневому палаці відбувся концерт відомого серед прихильників джазу гурту "Майк Стерн Бенд". На сцені об`єдналися видатні музиканти: Дідьє Локвуд, Том Кеннеді Дейв Векл та сам Майк Стерн. Вони вже майже півстоліття є джазовими іконами у світі. Слухала музикантів і Дар`я Безродна.

  З перших акордів Жовтневий палац наповнюється стильним ф`южн- джазом. Майк Стерн звик починати свої виступи із запальних мелодій. Його публіці розігрів не потрібен.

  Американець привозить до української столиці свій гурт уже вдруге. Щоправда, у 2009 був дещо інший склад музикантів. Цього разу фанати могли почути віртуозного скрипаля Дідьє Локвуда, який входить у трійку найкращих джазових скрипалів світу; барабанщика Дейва Векла, який є іконою музики і який має тисячі шкіл по всьому світу, бас-гітариста Тома Кеннеді та самого Майка Стерна.  

  Майк Стерн, гітарист: "Я радий бути у такій компанії прекрасних музикантів. Дідьє- першокласний скрипаль, Дейв барабанить так, що нікому й не снилось, а Том Кеннеді неймовірний БОГ гітари. Я от тільки дивуюся, чому вони ще мене не звільнили".

  Послухати бенд Майка Стерна прийшли багато людей. В основному музиканти.

  Джазовий музикант: "Я джаз очень люблю. Я музикант и это моя жизнь".

   Відвідувач концерту: "Коли я чую джаз, я чую музику, а коли я чую музику, я розумію заради чого варто жити".

  Прихильник джазу: "Якщо музику вважати філософією життя, то джаз є філософією музики".

  Аншлагу цього разу не було. Утім, організатори радіють і половині зали. 

  Олексій Коган, джазовий критик: "Тому, що літо, тому, що ми відважні хлопці і якби ми робили концерт у концерваторії два тижні тому, був би аншлаг. І багато людей туди би просто не потрапило, а золотої середини поки немає, щоб був зал на 1 200 - 1 300 місць".

  Після концерту у Києві, квартет Майка Стерна вирушить до старої Європи. На черзі концерти у Бельгії, Італії, Іспанії. 

  Дар`я Безродна, Іван Довганик, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Японія взяла курс на відмову від атомної енергії
  Наступний матеріал
  Індія посилила заходи безпеки після учорашніх терактів
  Теги: