Ілюзіоніст Девід Блейн завершив кар`єру видовищним трюком [відео]

  Американський ілюзіоніст Девід Блейн завершує кар`єру. Кілька годин тому він успішно виконав один з найвидовищніших трюків у своєму житті. Три доби без їжі та сну чоловік простояв в оточенні електричного поля, напругою один мільйон вольт.

  Фінальний виступ має перевершити усі попередні. А це - у випадку Девіда Блейна - непросто. Його на тиждень ховали у підводній труні, заморожували у брилі льоду, годинами він стояв на вузькому стовпі посеред мегаполіса та висів догори дригом у парку. Цього разу - вирішив огорнути себе електричним полем.

  Девід Блейн, ілюзіоніст: "Я роками плекав цю ідею, але ніхто не погоджувався її втілити. Нарешті я знайшов компанію, яка прийшла на допомогу".

  За задумом, протягом трьох діб ілюзіоніст стоїть на 6-метровій колоні. Відпочинок - лише невеличка опора, жодного сну. Їжі теж не передбачено. Через трубку подають кокосовий сік. З одягу - важке взуття, підбите металом, та сталева кольчуга вагою 12 кілограмів. На голові - захист для очей та навушники, щоби відволіктися від вуличного шуму і поговорити з глядачами. І весь цей час навколо б`ють штучні блискавки. Напруга електричного поля - один мільйон вольт.

  Видовищний виступ відбувся за планом. Натовп навколо Девіда Блейна не розходився усі три доби. Приходили й віддані фанати ілюзіоніста, й ласі до видовищ нью-йоркці, і навіть скептики.

  Глядачка: "Для мене це, передусім - розкішне видовище, світло, музика..."

  Глядач: "Девід Блейн - наш герой. Я давно ним захоплююся. Це яскравий приклад того, що дух сильніший за матерію".

  Глядач: "Я не надто вражений. Єдине, що йому треба було робити - не заснути упродовж трьох днів. Реальної небезпеки не було".

  Чи справді життя та здоров`я Девіда Блейна були в абсолютній безпеці - організатори не кажуть. А лікарі - повідомлять, лише оглянувши пацієнта. Навіть якщо той не постраждав від струму, то триденне стояння на одному місці могло й не минути безслідно. Тож, одразу після завершення трюку ілюзіоніста забрала швидка.

  Девід Блейн, ілюзіоніст: "Що я відчуваю? Спати хочу. Але спершу - до душу".

  Що робитиме після душу і сну, Девід Блейн не каже. Але ризикованих експериментів над собою обіцяв більше не проводити.

  Ксенія Новікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Під час кориди у Колумбії травмовано 30 осіб
  Наступний матеріал
  Кандидати у депутати продовжують скаржитись один на одного до ЦВК та МВС
  Теги: