Грузія має внести офіційну заявку на членство в ЄС

  Грузія повинна внести офіційну заявку на членство в Євросоюзі. Про це офіційно заявив глава Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу. Завдяки заявці відносини Грузії та ЄС поглибляться і країна стане привабливішою для інвестицій, упевнений політик.
  Ці питання обговорювалися на спільному брифінгу Михайла Саакашвілі та Жозе Мануеля Баррозу в середу. Баррозу також зазначив - європейський союз - проти окупації Грузіїї Росією. Президент Грузії висловив вдячність за підтримку та зазначив, що вступ до ЄС - головна мета й геополітичний вибір країни. Офіційне Тбілісі готове пройти складний і довгий шлях до Європи. Уже зараз уряд проводить реформи, спрямовані на вступ до ЄС.

  Герман ван Ромпей, президент ЄС: "Майбутнє енергопостачання та енергетичної безпеки ЄС пов`язане з сусідами. Зокрема - з країнами Східного партнерства. У цьому контексті Грузія відіграє конструктивну роль у розвитку енергопостачання".

  Михайло Саакашвілі, президент Грузії: "Ми вітаємо будь-який діалог між Європою та Росією, доки він не використовується Росією, щоби відволікти увагу від факту окупації території суверенної європейської держави".

  Попередній матеріал
  У Франції проходить свято молодого вина
  Наступний матеріал
  З дніпровського дня підняли козацький корабель
  Теги: