"Грінпіс": рифи Мексиканської затоки не постраждали через витік нафти

  Корали в порядку. Рифи Мексиканської затоки не постраждали через витік нафти з пошкодженої свердловини Бритіш Петроліум. Про це заявили науковці "Грінпіс", які досліджували морські глибини після аварії на нафтовій платформі, що сталася в середині квітня.

  Про це заявили науковці "Грінпіс", які досліджували морські глибини після аварії на нафтовій платформі, що сталася в середині квітня. На відміну від фауни, яка зазнала серйозних ушкоджень біля узбережжя Флориди та Луїзіани – на глибині усе добре – запевняють екологи. Вони здійснили до двох тисяч занурень і не знайшли жодних слідів нафтового забруднення. Корали та їхні мешканці – морські зірки і краби – не постраждали.

  Стів Росс, Центр морських досліджень (Університет Північної Кароліни, Вілмінгтон): "Під час наших досліджень ми не знайшли жодних очевидних ушкоджень коралів. На них немає навіть слизу і відмерлих частин. Тобто на глибині екосистема цілком нормальна".

  Нагадаємо, аварія на буровій "Брітіш Петролеум" сталася 20 квітня. Внаслідок потужного вибуху загинуло 11 людей. У воду вилилося до двох мільйонів барелів нафти.

  Попередній матеріал
  Ніссан відкликає понад 2 млн. авто через дефекти у системі запалювання
  Наступний матеріал
  Авто Джеймса Бонда продали за 4 млн. доларів
  Теги: