Грецькі енергетики на знак протесту відмікнули струм в Афінах

  Працівники державних енергокомпаній Греції оголосили 48-годинний страйк і вимкнули електроенергію у кількох районах столиці. Так вони протестують через намір влади приватизувати їхні підприємства.
  Через продаж компаній уряд хоче отримати 50 мільярдів євро. Приватизація та скорочення соціальних пільг та виплат - головні умови Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду для надання наступного траншу у розмірі 12 мільярдів євро. Гроші мають врятувати країну від дефолту. Депутати вже зібралися у парламенті на голосування чергових заходів економії. Невдоволені греки тиснуть на владу протестами і страйками.

  Кіріакос Ліберіс, працівник державної енергетичної компанії: "Ми - працівники державної енергетичної корпорації - маємо утримати 51 відсоток акцій. В іншому разі усім нам доведеться платити більше за електрику".

  Вассіліс Константінос, працівник державної енергетичної компанії: "Прем`єр разом із своїми новими заступниками намагається протягти через парламент програму економії за рахунок простих громадян. Вони думають лише про кредити від ЄС та МВФ, а нам доведеться розраховуватися за усе".

  Попередній матеріал
  Суд переніс розгляд справи Луценка на 30 червня [відео]
  Наступний матеріал
  На вихідних у Києві стартує черговий етно-фестиваль "Країна мрій"
  Теги: