На вихідних у Києві стартує черговий етно-фестиваль "Країна мрій"

  Етнофестиваль "Країна мрій" стартує цими вихідними. Свої ремесла покажуть народні майстри, відбудуться козацькі розваги і дитячі забави, змагатимуться між собою кобзарі і бандуристи.

  Гостей фестивалю вчитимуть танцювати, робити дитячі іграшки, витинанки, каліграфічно писати і варити папір. На літературному майданчику - поети та письменники читатимуть вірші і варитимуть юшку. Уперше на "Країні мрій" буде і показ мод в етно-стилі від українських дизайнерів. Два вечори поспіль на головній сцені співатимуть, окрім самого організатора Олега Скрипки, етнічні колективи з Росії, Білорусі, Франції, США і Канади.

  Олег Скрипка, ініціатор етно-фестивалю "Країна мрій": "То можна помоднічать, можна шось подивитися і, традиційно, буде конкурс вишиванок, традиційно буде гарний настрій, і я боюся, що традиційно буде дощ. Перший раз нам вдалося запросити гостей з-за океану - автентичний колектив із Монреаля і етно-джазовий бенд, який називається "Хазматмадін", із Нью-Йорка". 

  Дмитро Капранов, організатор літературної "Країни мрій": "На "Країні мрій" казан буде більший, два десятилітрові казани, і задача письменника буде не тільки розповісти, а й зварити реально десять літрів юшки. Буде шість юшок - по три на день".  

  Попередній матеріал
  Грецькі енергетики на знак протесту відмікнули струм в Афінах
  Наступний матеріал
  Сьогодні і завтра - найдовші дні року
  Теги: