Греція страйкує

  Греція страйкує. На знак протесту проти бюджетних скорочень - оголосили працівники держустанов, промислових підприємств та транспортники оголосили загальнонаціональний страйк. Люди пройшли маршем вулицями Афін до будівлі парламенту, щоби висловити обурення заходами економії чинного уряду. Зараз ви можете бачити це НАЖИВО.

  Тисячі людей тримають прапори комуністичної партії та транспаранти з гаслами проти нових скорочень бюджету. Влада наполягає: заощаджувати необхідно, щоби члени так званої Трійки - МВФ, ЄС та Європейського Центробанку - надали Греції новий кредит у 130 мільярдів євро. Без нього на країну вже за кілька тижнів очікуватиме дефолт. Утім - греків, обурених невпинним зниженням рівня життя та зубожінням - пояснення можновладців не задовільняють. Протести у країні - не вщухають. А переважна більшість греків - підтримує протестувальників.

  Анна Калпакія, мешканка Афін: "Гадаю, влада веде перемови з Європою не так, як слід. Необхідно докладати більше зусиль, щоби відстоювати свої інтереси, адже ставки - дійсно високі. Йдеться не лише про добробут Греції, а й про економіки інших країн та про долю Євро загалом".

  Роза Гарунакі, пенсіонерка: "Що б не робили політики - ситуація лише погіршується, і люди просто вимушені виходити на вулиці. Ми тридцять років працювали, щоби мати краще життя - і ось до чого прийшли у результаті".

  Попередній матеріал
  Велетенське яйце знесла курка на фермі у Колумбії
  Наступний матеріал
  Великобританія святкує ювілей Діккенса
  Теги: