Аркадій Бабченко
Аркадій Бабченко news.tut.by

Голобуцький розповів, як спецоперацію СБУ щодо Бабченка висвітлюють російські ЗМІ

Російські опозиціонери в ефірах російських ЗМІ розповідають, як погано спрацювала СБУ у випадку з Бабченко

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" заступник директора агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький. 

"Людина вижила, хоча б у цьому знайдіть якийсь позитив і подякуйте СБУ, що вони хоч у цьому напрямку виконали свою роботу. Та ні, це не спрацьовує. І тут включається зовнішній чинник. Ми розуміємо, що дуже серйозний удар по репутації російський спецслужб.… Я сьогодні "Ехо Москви" подивився, там сиділа ціла купа експертів, політологів і опозиціонерів, які розповідають, як погано спрацювали Українські спецслужби. Не Пісков розповідає, не Путін, розповідають саме опозиціонери російські. Тобто розумієте контекст, – що ти можеш собі (щось дозволити, якщо ти в Росії – ред.), а якщо вже ти вийшов за межі Росії і думаєш, що ти в безпеці і тобі нічого не загрожує, вони на Скрипалі, на Бабченко показують, що такого не буде", – сказав експерт.

Дивіться детальніше у відео:

Як інормував 5.UA, журналіст Аркадій Бабченко, про вбивство якого повідомили напередодні, в середу, 30 травня, вийшов на брифінг СБУ. Голова Служби безпеки Василь Грицак заявив, що загибель росіянина було інсценізовано. За даними СБУ, організатор убивства Бабченка планував усунути в Україні 30 осіб. Це здебільшого журналісти, політичні діячі, переважно росіяни, які приїхали в Україну через незгоду з путінським режимом. 31 травня Шевченківський районний суд міста Києва обрав для Германа запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці без визначення розміру застави.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Ісусу знадобилося три дні – Бабченку вистачило одного": соцмережі продовжують активно реагувати на "воскресіння" журналіста

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Голова Венеційської комісії сподівається, що закон про Антикорупційний суд буде ухвалений наступного тижня
Наступний матеріал
Багатостраждальний проект: на трасі Одеса – Рені відкрили стратегічний міст
Loading...