Грузія призупинила переговори з Росією з питань торгівлі

  Голова МЗС Грузії повідомляє про тимчасове припинення діалогу з Росією.

  Голова МЗС Тамара Беручашвілі зазначає: "Зараз ми тимчасово припиняємо діалог із Росією з питань торгівлі, оскільки це не має сенсу. Росія може у будь-який момент знову накласти ембарго". Про це повідомляє УНІАН.

  Дипломатичні відносини з Росією були розірвані після визнання Москвою незалежності Абхазії та Південної Осетії. Новий уряд Грузії визнав головним пріоритетом зовнішньої політики країни нормалізацію відносин з Росією, але не ціною принципу територіальної цілісності країни.

  Росія займає третє місце у списку країн - основних торговельних партнерів Грузії. За січень-листопад 2014 року зовнішньоторговельний обіг Грузії із Росією склав більше 752,2 млн доларів, що на 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Обіг із Росією за даний період склав 7,3% від усього зовнішньоторговельного обороту Грузії.

  Екс-посол Грузії в РФ Зураб Абашидзе у листопаді 2012 року був призначений спецпредставником прем'єра з відносин з РФ. Відтоді економічні відносини налагодились, продукція почала повертатися на російський ринок.

  Як раніше зазначалося, Лукашенко припустив можливість виходу з Євразійського союзу через суперечки щодо імпорту.

  Попередній матеріал
  Сьогодні Всеволоду Нестайку виповнилося б 85 років
  Наступний матеріал
  Кучма збирається завтра їхати до Мінська

  Україна та Грузія синхронізують свій шлях євроінтеграції - МЗС

  Росія та Грузія відновили авіасполучення

  Україна та Грузія розвивають транспортний коридор між Балтійським і Чорним морями

  Грузія приймає дітей українських воїнів, переселенців та героїв Небесної сотні