Франція може зняти свого співака з Євробачення через мову

  Скандал довкола Євробачення спалахнув у Франції. Представники правлячої партії обурені, що представник Франції співатиме пісню не рідною мовою. І вимагають змінити конкурсанта.

  Француз Себастьян Тельє свою композицію виконуватиме англійською. Депутат від партії "Союз за народний рух" висловив не лише власне несхвалення, але й осуд багатьох французів цілого світу. Політик каже, що листи із закликами захистити французьку мову надсилали до нього навіть з В`єтнаму і Африки. Зараз справу розглядає спеціальна комісія.

  Від України на Євробачення поїде Ані Лорак. Вона співатиме пісню Філіпа Кіркорова "Shady Lady".

  Франсуа-Мішель Гуно, депутат парламенту: "Я розумію, що люди вільні у своєму виборі, але думаю, що Франція повинна захищати свою мову. Ту мову, якою спілкуються у цілому світі. А особливо захищати від англійської мови. На подібний конкурс потрібно представляти кандидата, який співає французькою. Такі випадки вже були - Селін Діон виграла Євробачення, і співала вона французькою!".

  Марк Тізер дю Крос, продюсер: "Себастьяна Тельєра дуже дивує ця суперечка. Він любить співати і французькою і англійською. Він намагався перекласти цю пісню на французьку, але вона не звучала красиво".

  Попередній матеріал
  Цушко повернеться, але звідки і коли - його адвокат не знає
  Наступний матеріал
  В Україні стартували "Дні польського кіно" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...