Франція досі потерпає від нестачі пального

  Попри розблокування бензосховищ - у Франції чимдалі то скрутніше з пальним. Черги на заправках не зменшуються. Пального немає на чверті АЗС.
  Напередодні владі вдалося зняти блокаду з усіх сховищ з пальним  і переконати працівників трьох нафтопереробних заводів повернутися до роботи. Втім, ситуація не покращилася. Профспілки не полишають вулиць столиці. Страйкують у більшості мегаполісів. Сьогодні до протестувальників обіцяли приєднатися студенти, які зараз на канікулах. Масовими демонстраціями вони переконуватимуть владу відмовитися від пенсійної реформи, яка передбачає збільшення пенсійного віку на два роки. молодь обіцяє підтримати блокаду семи з дванадцяти нафтопереробних заводів. Саме через проблеми з пальним Франція втрачає до чотирьохсот мільйонів євро щоденно.

  Мігель Таварес Сантос, водопровідник: "На мене працює п`ятеро людей. Але через проблеми з пальним я не можу заправити обладнання і робітники байдикують, а я плачу їм гроші. Зрештою - це ж не їхні проблеми. Влада має вжити заходів негайно".

  Ейса Смані, таксист: "Ситуація з пальним не покращується, попри те, що влада повідомила про кінець блокад сховищ пального. Аале бензин все ще у дефіциті. Люди вже зневірилися".

  Попередній матеріал
  Погорільці на Донеччині уже 3 місяці не можуть отримати компенсацію
  Наступний матеріал
  В Іраку засудили до страти Таріка Азіза
  Теги: