Кадр із YouTube

Французькі поліцейські підтвердили загибель трьох терористів та трьох заручників

  Незважаючи на всі зусилля, правоохоронцям не вдалося врятувати життя кількох заручників, які перебували в руках терориста в Парижі.

  У п'ятницю, 9 січня, під час двох спецоперацій поліції, які стартували майже одночасно, вдалося ліквідувати трьох терористів, які утримували заручників в Парижі і в містечку Даммартен-ан-Гоель на північ від французької столиці.

  Про це в офіційному коментарі ЗМІ повідомив представник французьких правоохоронних органів, пише ТСН.

  Так, в містечку Даммартен-ан-Гоель були вбиті брати Саїд і Шериф Куаші, підозрювані у теракті в редакції газети Charlie Hebdo.

  Зловмисники захопили заручницю і сховалися в будівлі місцевої друкарні. Під час операції жінка, яку утримували терористи, не постраждала.

  Під час іншої операції поліцейські вбили Амеді Кулібалі. Він вдень 9 січня захопив в заручники шість осіб у паризькому магазині кошерних товарів. Під час штурму, згідно з офіційною інформацією, крім терориста, загинули ще три людини. Всі вони, ймовірно, були заручниками. Двоє поліцейських отримали поранення.

  За інформацією Associated Press, правоохоронці були вимушені піти на штурм одночасно в Даммартен-ан-Гоель і Парижі. Джерело в поліції повідомило агентству, що брати Куаші вискочили на вулицю з захопленої друкарні і відкрили безладну стрілянину. Після цього правоохоронці вирішили почати спецоперацію з ліквідації терористів.

  За оперативною інформацією, зловмисники були пов'язані між собою.

  Попередній матеріал
  Комісію, що обере керівника Антикорупційного бюро, очолив Чубаров
  Наступний матеріал
  В ОБСЄ фіксують нові випадки порушення перемир'я на Донбасі

  Charlie Hebdo: як світ відреагував на теракт у Парижі

  Теракт у Парижі: французька поліція затримала сім підозрюваних

  Серед вбитих журналістів у Парижі - головний редактор Charlie Hebdo

  Розстріл журналістів в Парижі є атакою на наріжний камінь демократії - генсек ООН